Knygos “Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams” autorė – Austėja Landsbergienė, socialinių mokslų daktarė, edukologė, kontekstinio ugdymo pradininkė, konsultantė švietimo klausimais, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja, didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja. Nuolatinė pranešėja konferencijose užsienyje ir Lietuvoje.

Daugiau apie autorę skaitykite: www.austejalandsbergiene.lt

NORĖTUMĖTE KNYGOS PRISTATYMO SAVO MIESTE?

Knygos autorė dr. Austėja Landsbergienė tiki, kad ugdymas gali pakeisti pasaulį. Savo žiniomis ir patirtimi apie iššūkius, su kuriais susiduria pradinukų tėvai bei mokytojai, ji nori pasidalyti su skaitytojais, kurie gyvena kiek toliau nuo sostinės ir kuriems tokių renginių labai trūksta. Užpildykite žemiau esančią anketą, jei norėtumėte knygos pristatymo ir autorės paskaitos viena iš knygos temų savo mieste. Taip padėsite suprasti, kur važiuoti pirmiausia.

Šį rudenį bus suorganizuoti du tokie nemokami renginiai Lietuvos miestuose, o kitąmet planuojama ir daugiau. Informacijos apie būsimus renginius vėliau ieškokite šiame puslapyje.